ایالت متحده‌ی آمریکا مکان‌های زیادی برای گذراندن تعطیلات دارد که هریک امکاناتی نظیر هتل‌ها، رستوران‌ و سرگرمی‌هایی با قیمت‌های زیاد دارد. U.S. News با نظرسنجی از افراد متخصص لیستی از بهترین مکان‌های این کشور ارائه کرده که شاید سفر کردن به آنها کمی به‌صرفه‌تر از سایر نقاط این کشور باشد.

۱. یلواستون (Yellowstone)

YellowstoneYellowstonee خانه‌ی جاذبه‌های طبیعی و مناظر نفس‌گیر برای بازدیدکنندگان در هر رده‌ی سنی است. مسیرهای کوه‌نوردی و اسکی، وجود چشمه‌های آب گرم و ماجراجویی‌های دیگر از  امکانات این منطقه به شمار می‌رود. هزینه‌ی ورودی پارک ملی آمریکا نیز کم است و جای مناسبی برای بازدید به شمار می‌رود.

۲. یوسمیتی (Yosemite)

Yosemite یوسمیتی با جاذبه‌های طبیعی و مناطق ارزان برای کمپینگ و افرادی که قصد دارند از زندگی شهری دور باشند بسیار مناسب است. این منطقه امکاناتی مانند مسیرهای پیاده‌رویی گسترده برای بازی کودکان بدون صرف هزینه دارد و شما می‌توانید به‌جای رزرو هتل‌های گران، چادر بزنید و از مناظر لذت ببرید.

۳. نشویل (Nashville)

NashvilleNashvillee به دلیل وجود هتل‌های ارزان قیمت در جنوب منطقه، داشتن بهترین موسیقی زنده‌ی کشور و جاهایی برای کباب کردن غذا شهرت دارد. حتی در این منطقه شکار هم امکان‌پذیر است.

۴. ایالت واشنگتن (Washington D.C)

Washington D.C اگرچه قیمت هتل‌ها در واشنگتن زیاد به صرفه نیست، اما افرادی که صبور هستند می‌توانند یک اتاق خوب و ارزان پیدا کنند. سرگرمی‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید در این ایالتت به آنها بپردازید. بازدیدکنندگان می‌توانند در این ایالت همچنین از موزه‌های رایگان مانند موزه‌ی Smithsonian دیدن کنند.

۵. Savannah

Savannahقیمت‌‌های پایین می‌تواند یکی از دلایل سفر به شهر جنوبی Savannahh باشد. معماری زیبا و رستوران‌ها از بخش‌های دل‌چسب این شهر است. با نرخ‌های پایین اتاق‌ها می‌توان چند روز بیشتر در این شهر ماند.

۶. نیواورلئان (New Orleans)

New Orleans نیواورلئان برای گردشگران دروازه‌ای از فرهنگ است که بر خلاف شهرت نه چندان خوش‌نام این شهر بسیار غنی است. هتل‌ها با قیمت‌هایی مناسب در ساختمان‌های قدیمی واقعع شده‌اند و غذاخوری‌ها غذاهایی معطر با قیمت‌هایی مناسب سرو می‌کنند. سعی کنید در ماه مارس به این شهر سفر نکنید زیرا هزینه‌ها کمی بالاتر می‌رود.

۷. چارلستون (Charleston)

Charleston قصرهای تاریخی و  خیابان‌های روشن که نمایی زیبا از شهر به نمایش می‌گذارد، مسافران را به این منطقه جلب می‌کند. برخلاف مکا‌ن‌های دیگر که دلیل محبوبیت‌شان قیمت‌هایی پایین است، یکی از دلایلی که بر شهرت این شهر می‌افزاید، قیمت‌های نجومی هتل‌ها و رستوران‌هایش است. البته با برنامه‌ریزی می‌توانید در فصل زمستان به چارلستون سفر کنید زیرا در این فصل این منطقه طبیعتی بکر و دیدنی‌ دارد.

۸. آدیرونداکس (Adirondacks)

Adirondacks لازم نیست در مورد افزایش هزینه‌ها نگران باشید. در واقع اگر بخواهید گشت‌وگذاری در طبیعت داشته باشید هزینه‌ی آن بیشتر از بودجه‌تان نمی‌شود. کمپینگ‌ها بسیار مقرون بهه صرفه‌اند و مسیرهای پیاده‌روی نیز کاملا رایگان‌ هستند.

۹.سن‌آنتونیو (San Antonio)

San Antonioسن‌آنتونیو خانه‌ی افسانه‌ی آلامو (Alamoo) است. در سن‌آنتونیو سرگرمی‌های فراوانی وجود دارد. مکانی برای پیاده‌روی در کنار رودخانه و وجود رستوران‌ها و هتل‌ها در قلب شهر از امکانات این مکان به شمار می‌رود. King William و Alamo Heights از محله‌های نزدیک این رستوران‌ها هستند.

۱۰. سیاتل (Seattle)

Seattle سرگرمی‌های ارزان و متعددی وجود دارد تا در سیاتل خوش بگذرانید. در اولین استارباکس دنیا کمی قهوه بنوشید، در فروشگاه پایک گشتی بزنید یا در مسیر کوه‌های المپیک قدمم بزنید، البته اگر سرما شما را اذیت نمی‌کند.

۱۱. ساحل Myrtle

Myrtle BeachMyrtlee ساحلی جذاب برای خانواده‌ها و دارای زمین‌های گلف زیادی است. هتل‌ها و رستوران‌های این ساحل ارزان  است که سفر را لذت‌بخش‌تر می‌کند. امکان استفاده از زمین‌های گلف که توسط هتل‌ها ارائه شده، وجود دارد. قدم زدن در سواحل سطح شهر نیز به روح آدمی آرامش می‌بخشد.

۱۲. آستین (Austin)

Austin آستین جاذبه‌هایی در فضای باز دارد که باعث می‌شود مردم از سراسر کشور به این شهر بیایند. طیف وسیعی از نهارخوری‌ها و محل‌های مسکونی از گزینه‌های دیگر شهرر است. موسیقی زنده نیز یکی از جذابیت‌های توریستی این شهر به شمار می‌رود.

۱۳. Key West

Key WestKey Westt جزیره‌ای در جنوب فلوریدا است که برای تعطیلات محیط مناسبی به شمار می‌رود. غذاخوری‌های جالب و مناظر زیبا همه در یک منطقه‌ی ۷ مایلی واقع شده‌اند که وجود اتومبیل را غیرضروری می‌کند. اگر می‌خواهید به این شهر سفر کنید، در فصل‌های بهار و زمستان جا رزرو کنید.

۱۴. پیتزبورگ (Pittsburgh)

Pittsburgh پیتزبورگ شهری صنعتی است، اما از اکتشافات رو به رشد هنر در این شهر نمی‌توان غافل شد. زمانی‌که بلیط‌های بازی فوتبال گران می‌شود قیمت همه چیز در این شهر افزایشش می‌یابد.

۱۵. شیکاگو (Chicago)

Chicago از جاذبه‌های گردشگری شیکاگو  می‌توان به پارک هزاره (Millennium) و نیروی دریایی (Navy Pierrr) اشاره کرد.

۱۶. شارلوتس (Charlottesville)

Charlottesville در شارلوتس می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری مانند مانتیلسو (بنای تاریخی) بازدید کنید. مهم‌ترین ویژگی این ناحیه قیمت هتل‌ها است که خیلی گران نیستند